Atribuită Cumpărare directă

PACHET PARCHET DISC LEMN MULTI WHEEL 125MM 2608623013 PERIE SPALAT AUTO CU MANER TELESCOPIC PARCHET VARIO 8MM C32 V349 ELM THREE* PARCHET VARIO 8MM C32 V349 ELM THREE* PARCHET EXPERT 12MM C33 5552 WHITE OAK V PLINTA SMART FLEX 521 STEJ.ANTIC2,5ML COLT INT PLINTA SMART 521 STEJ.AN 2/SET COLT EXT PLINTA SMART 521 STEJ.AN 2/SET CAPETE S/D PLINTA SMART 521 STJ.AN 2/SET IMBINARE PLINTA SMART 521 STEJ.ANT 2/SET PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-4295 PIN COLT INT.PLINTA 10456-4295 PIN 4/ SET COLT EXT.PLINTA 10456-4295 PIN 2 / SET CAPETE ST/DR PLINTA 10456-4295 PIN /SET ELEMENT IMBINARE PLINTA 10456-4295 PIN PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc PROFIL GOLD 90CM 3104 TREC.NIVEL 41MM PROF. ALU.TREC.DIF.DE NIVEL STEJ.ALB 90

Număr anunț
DA24955721
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Veniamin Costachi" Sinesti (CUI 17169447)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.437,80 RON
Valoare atribuită
1.437,80 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.437,80 RON

din 1.437,80 RON estimat