Atribuită Cumpărare directă

44 m Cablu FTP Cat 5 1 buc Router Tenda Gigabyt 2 buc Svwitch 8p gigabyt 1buc Priza UTP CAT5e

Număr anunț
DA24978499
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA BRASOV (CUI 18657250)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
590,80 RON
Valoare atribuită
590,80 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

590,80 RON

din 590,80 RON estimat