Atribuită
Cumpărare directă
VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; livrarea se va face la magazia autoritatii, soseaua Vadu Pasii in incinta Statiei de Epurare, Buzau, pers de contact Simion Sandel 0726346118; Panou gard zincat bordurat 1700x2000mm buc 11; Teava zincata sudata 1/2"21,3x2,3mm m 24; Teava zincata sudata 3/4"21,3x2,3mm m 48; Balama sudabila 20x100mm buc 8; Disc flex 125x22,23x1 mm buc 3; Vopsea alchidica pentru metal P olicolor Arginpol,int/ext,argintiu/aluminiu E5061 kg 20; Grund pentru metal Pictura G5180-1,int./ext,gri deschis,25 L buc 1; Diluant L 10; Pensula 2cm buc 10; Pensula 4cm buc 10; Pensula 6 cm buc 5; Ciment 40kg/sac kg 280; Tenco/Multibat 40kg/sac kg 160;
- Număr anunț
- DA24978729
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.893,65 RON
- Valoare atribuită
- 2.893,65 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.