Atribuită Cumpărare directă

MONTAJ VIDEOPROIECTOR

Număr anunț
DA24970952
Autoritate contractantă
ŞCOALA PROFESIONALĂ "DANUBIUS" TULCEA (CUI 28617058)
Furnizor / câștigător
MICARBO SERV SRL (CUI 15508040)
Cod CPV
38652120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.559 RON
Valoare atribuită
1.559 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.559 RON

din 1.559 RON estimat