Atribuită Cumpărare directă

LAVABIL SPOR INTERIOR 15L-8BUC,LAVABIL SPOR INT 8.5L-2BUC,LAVABIL SPOR CU IONI DE ARGINT 15L-4BUC,AMORSA DE PERETE 10L-3BUC,AMORSA DE PERETE 5L-1BUC,VOPSEA PITURA 0.75L-17BUC,DILUANT 1L-8BUC,ARACET 1 KG-9BUC,ARACET 0.5KG-22BUC,FOLIE ACOPERIT-10BUC,BANDA MASCARE-10BUC,PENSULA 50-3BUC.TRAFALET-2BUC,GLETIERA-1BUC,SPACLU-1BUC,PERIE SARMA-2BUC,PISTOL VOPSIT-1BUC,TAVAN CASETAT-14.4M2,FILETANTE-100BUC,LACAT-1BUC,BELCIUG-2BUC.

Număr anunț
DA24985846
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.406,50 RON
Valoare atribuită
3.406,50 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.406,50 RON

din 3.406,50 RON estimat