Atribuită
Cumpărare directă
1 MEDITOL GEL ICF 1L;Rc meditol gel icf, dezinfectant 1l Buc 200 27.5 5500 2 MASTI FACIALE;Masti faciale elastic 50buc/cutie Cutie 5 8 40 3 COVOR 61X81;Covor dezinfectant intrare din cauciuc 61x81 cm Buc 4 288 1152 4 SUMA BAC 5;Jd suma bac d10 5L Bidon 1 119 119
- Număr anunț
- DA24956623
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Al.I.Cuza" Iasi (CUI 4541696)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.811 RON
- Valoare atribuită
- 6.811 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.