Atribuită Cumpărare directă

Solutie de amino acizi formula speciala (pentru pacienti decompensati hepatic), 15,3 g N/l, osmolaritate 875 mOsm/l Loc de productie Germania Ambalaj Cutie X10 flacoane

Număr anunț
DA24988114
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33692210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.655,40 RON
Valoare atribuită
1.655,40 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.655,40 RON

din 1.655,40 RON estimat