Atribuită Cumpărare directă

Nr. Denumire repere u.m cant Crt um.1029 ghimbav 1 electromotor pornire raba buc 2 2 releu incarcare 24 v 4 4 3 compresor aer buc 2 total =2532 Nr. Denumire repere u.m cant Crt u.m.01044 campulung 1 electromotor 24 v buc 2 2 compresor raba buc 2 total =2460 Nr. Denumire repere u.m cant Crt u.m.01090 predeal 1 saboti fr.raba R16215 buc 4 2 electromotor raba 24 v buc 1 3 teava leg toba esapament R16215 buc 1 total =1770 Total Pachete fara tva =6762

Număr anunț
DA24973424
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.762 RON
Valoare atribuită
6.762 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.762 RON

din 6.762 RON estimat