Atribuită Cumpărare directă

1/ BURGHIU METAL HSS10MM – 2 buc x 13.03 lei 2/ SPRAY RUGINA WD-40 200ML - 1 buc x 14.29 lei 3/ CERESIT FT 101-NEGRU 280ML - 2 buc x 23.53 lei 4/ AMORSA ACRILICA NR.4 10L SENTOSA CU CAPAC ROSU - 1 buc x 20.17 lei 5/ PENSULA 60MM SENTOSA CU MANER ROSU - 1 buc x 4.62 lei 6/ LAVABIL ECOPLAST 40KG - 1 buc x 171.43 lei 7/ SIFON FLEXIBILTEMAL 32 - 1 buc x 5.88 lei 8/ COADA LEMN - 1 buc x 2.52 lei 9/ GALEATA PT SPALAT CU STORCATOR LT35655 - 1 buc x 18.49 lei 10/ TRAFALET ACRIL VERDE 180MM – 1 buc x 15.13 lei 11/ COS PT HARTIE - 3 buc x 5.88 lei 12/ BEC LED 12W E27 - 4 buc x 7.14 lei 13/ TEAVA SCURGERE 5/4/40/31+VENTIL SI SITA A750+A31 - 1 buc x 10.08 lei 14/ COADA MOP METAL - 2 buc x 2.94 lei 15/ ELECTROZI MONOLITH 2.5 - 1 kg x 10.50 lei

Număr anunț
DA24979281
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398,32 RON
Valoare atribuită
398,32 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398,32 RON

din 398,32 RON estimat