Atribuită Cumpărare directă

1.SR EN ISO 21148:2017. Cosmetice. Microbiologie. Instrucţiuni generale pentru examinarea microbiologică 2.Taxe postale

Număr anunț
DA24987515
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,22 RON
Valoare atribuită
112,22 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,22 RON

din 112,22 RON estimat