Atribuită
Cumpărare directă
Pachet truse de diagnosticare Antigen Helicobacter Pylori test rapid calitativ din scaun Anticorp Helicobacter Pylori test rapid calitativ din ser/plasma AC HCV test rapid calitativ din ser/ plasma AC HCV test rapid calitativ din ser/ plasma ARTRON HBs Antigen test rapid calitativ din ser/ plasma Troponina I Test Rapid Calitativ Test rapid anti HIV 1/2 (caseta HIV 1 2) ARTRON (Canada) Clostridium difficile Toxina A+B test rapid calitativ din materii fecale CRP (Proteina C Reactiva) Trusa Latex. Kit 100 teste - Standard (controale incluse) DDS DIAGNOSTIC Anti A – Hemaglutinare (grupe sanguine) ATENTIE PRODUCATOR LORNE Anti B – Hemaglutinare (grupe sanguine) ATENTIE PRODUCATOR LORNE Ser Anti AB – Hemaglutinare (grupe sanguine) ATENTIE PRODUCATOR LORNE Anti D – Hemaglutinare (grupe sanguine) ATENTIE PRODUCATOR LORNE
- Număr anunț
- DA24981623
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.148,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.148,25 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.