Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse medicamente Cefort 1g pulb.sol.inj/perf/10ml*10fl (CEFTRIAXONUM)_185006487_RX Ciprinol 100mg/10ml conc.sol.perf*5f*10ml KRK (CIPROFLOXACINUM) _6170_RX Gentamicin 40mg/1ml sol.inj*10f*1ml KRK (GENTAMICINUM) _6394_RX

Număr anunț
DA25010995
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.004 RON
Valoare atribuită
5.004 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.004 RON

din 5.004 RON estimat