Atribuită Cumpărare directă

Registru agricol 2020 – 2024, pentru 50 de familii,Registru – Tabele centralizatoare pentru Registrele agricole 2020 - 2024

Număr anunț
DA24986595
Autoritate contractantă
Comuna Fratautii Noi (CUI 4326990)
Furnizor / câștigător
ROF IMP SRL (CUI 23616051)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.890 RON
Valoare atribuită
3.890 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.890 RON

din 3.890 RON estimat