Atribuită Cumpărare directă

D.G.A.S.P.C. Sector 6 doreste sa achizitioneze 30 bucati Fata de masa 120/120 cm, cu livrare la Centrul de Zi Sf. Imparati Constantin si Elena, Valea Ialomitei nr. 52, Sector 6, Bucuresti.

Număr anunț
DA24966127
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
MIRAJ PRACTIC SRL (CUI 33919125)
Cod CPV
39513100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat