Atribuită Cumpărare directă

Operațiuni de mentenanță preventivă pentru sistemul de Nurse Call, imagistică și portal medical pentru proiectul „Eficientizarea Serviciilor Medicale Oferite de Spitalul Județean de Urgență Bacău”

Număr anunț
DA24967443
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DSI SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 29804836)
Cod CPV
72267100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.860 RON
Valoare atribuită
97.860 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.860 RON

din 97.860 RON estimat