Atribuită
Cumpărare directă
Ozonit supert 22kg-AGENT DE ALBIRE SI DEZINFECTIE PENTRU TEXTILE DOZAJ 2 ml/l la o flota de 1:5 , temperatura de 60°C, timpul de actiune 15 minute 4 ml/l la o flota de 1:16,temperatura de 40°C timpul de actiune 20 minute (textile colorate) Ecobrite Ozonit 1 x 22 kg Detergent dezinfectant pe baza de oxigen activ
- Număr anunț
- DA25014087
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.241,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.241,18 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.