Atribuită Cumpărare directă

Pulpe de pui superioare dezosate fara piele -15KG, Pui grill congelat 3 bucati cu greutate totala pana in 7kg

Număr anunț
DA24985929
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ,,Gelu Voevod'' Gilau (CUI 17996614)
Furnizor / câștigător
ONCOS PROD SRL (CUI 15111694)
Cod CPV
15112130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,50 RON
Valoare atribuită
228,50 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,50 RON

din 228,50 RON estimat