Atribuită Cumpărare directă

TB025643183926 REDUCTIE 241 1 1/4-1" ZN ERATA 6 buc x 2,66 lei/buc TB065536115988 RACORD PPR 32X1 FI BRICOLAGE 6 buc x 5,78 lei/buc TB035536105588 RACORD PPR 32X1 FE BRICOLAGE 6 buc x 6,11 lei/buc TB035536102188 COT PPR 90X50MM BRICOLAGE 63 buc x 2,80 lei/buc TB035536103988 MUFA REDUSA PPR 50X40MM BRICOLAGE 3 buc x 1,31 lei/buc TB0398897514 TEU EGAL 40MM PPR REMER 3 buc x 1,98 lei/buc TB035536109087 COT PPR 45X40MM BRICOLAGE 30 buc x 1,75 lei/buc

Număr anunț
DA24994481
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI 30750004)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,07 RON
Valoare atribuită
326,07 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,07 RON

din 326,07 RON estimat