Atribuită Cumpărare directă

1. AUTORITATE CONTRACTANTA MUNICIPIUL PLOIESTI Adresa postala: Piata Eroilor nr. 1A , Localitatea: Ploiesti , Cod postal: 100066 , Romania 2. TIP DE ASIGURARE Asigurare CASCO pentru 10 autoturisme 3. ACOPERIRI CASCO + CLAUZE ADITIONALE: AVARII CONFORM CONDITIILOR GENERALE DE ASIGURARE FURTAUTORI NECUNOSCUTI, VANDALISM ,ANIMALE AVARII ELEMENTE VITRATE REGRES RCA ASISTENTA RUTIERA SILVER (DOAR ANUMITE AUTO) 4. VALABILITATE12 LUNI Perioada de asigurare : 16.02.2020- 15.02.2021 5. PRIMA DE ASIGURARE Cf tabel fiecare auto TOTAL = 5976.06 RON 6. CONDITII DE PLATA INTEGRAL

Număr anunț
DA24994345
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.976,06 RON
Valoare atribuită
5.976,06 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.976,06 RON

din 5.976,06 RON estimat