Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare Aparat Odorizant camera AIR WICK ( aparat+ rezerva) original = 8 buc. (arome Lavanda si Iasomie); Odorizant camera rezerva AIR WICK 250 m l= 8 buc. (arome Lavanda si Iasomie); Odorizant wc GLADE Microspray (aparat+rezerva) (arome Lavanda ,iasomie, lacramioare) = 10 buc. ;Odorizant camera spray GLADE 300ml ( arome- Lavanda si Iasomie) În cazul in care furnizorul nu reuseste sa-si indepl.obligatiile asumate prin comanda,atunci achizitorul are dreptul de a solicita,ca penalitati o suma echiv.cu 0,1% din oblig.nerealiaz.din pretul comenzii,pt. fiecare zi de intarziere,pana la indepl.efectiva a obligatiilor.val.penalitatilor nu va putea depasi debitul initial pt. care s-a calculat. In cazul in care achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit,furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuta ,pentru fiecare zi de intarziere.Valaoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA24985784
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 39811100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339,20 RON
- Valoare atribuită
- 339,20 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.