Atribuită
Cumpărare directă
BRANULA, BRANULE, CATETERE INTRAVENOASE CU VALVA 16G, 18 G, 20 G, 22 G Certif CE ALBASTRE - 600 BUC, VERZI = 200 BUC, ROZ = 700 BUC - 1500 X 0.50 = 750 Apasatoare limba sterile / Abeslanguri / Spatule linguale LIVRARE 24 H 1000 X 0.11 = 110 ACE SPINALE 22G, - 200 X 1.99 = 398 ACE VACUTAINER 21 G / AC VACUTAINER 21 G / ACE VENOJECT - CALITATE SUPERIOARA - LIVRARE 24 H 1000 X 0.17 = 170 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA24995014
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428 RON
- Valoare atribuită
- 1.428 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.