Atribuită Cumpărare directă

BIBLIORAFT 75 MM BUC 15 TAVITE DOVUMENTA BUC 5 REZERVA PIX PARKER BUC 10 PLIC C6 BUC 1000 HARTIE COPIATOR A3 TOP 1 FILE PROTECTIE A4 SET 3 SEPARATOR C7 BUC 2 REGISTRU INTRARI IESIRI CARTONAT BUC 4

Număr anunț
DA24986968
Autoritate contractantă
COMUNA CEFA BIHOR (CUI 4820275)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,92 RON
Valoare atribuită
380,92 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,92 RON

din 380,92 RON estimat