Atribuită Cumpărare directă

1. Televizor LED Smart Samsung, 80 cm, 32N5302, Full HD 2. Memorie USB SanDisk Ultra Flair, 256GB, USB 3.0

Număr anunț
DA24996451
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.048,16 RON
Valoare atribuită
3.048,16 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.048,16 RON

din 3.048,16 RON estimat