Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE PRODUSE DE CURATENIE PENTRU STRUCTURILE FUNCTIONALE DIN SUBORDINEA D.G.A.S.P.C . BUZAU, DE PE RAZA MUN. BUZAU,RM. SARAT;SMEENI,POGOANELE,BECENI,STILPU,VINTILA VODA CONFORM CERINTELOR PRECIZATE DE AUTORITATEA CONTRACTANTA IN ANUNTUL DE PUBLICITATE NR.ADV1127563 PUBLICAT IN SICAP LA DATA DE 30.01.2020 SI OFERTA DEPUSA LA SEDIUL AUTORITATII CONTRACTANTE.

Număr anunț
DA24998746
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.098,80 RON
Valoare atribuită
21.098,80 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.098,80 RON

din 21.098,80 RON estimat