Atribuită Cumpărare directă

STRIPURI DETERMINARI URINARE - 14G 8 cutii cpu si 12 cutii spital :STRIPURI DE URINA 14 G COMPATIBIL CU URIT 500 B / 100 STRIPURI/CUT cu 14 parametri: - leucocite, corpi cetonici, nitriti, urobilirubina, bilirubina, proteine, glucoza, densitate, sange, ph, acid ascorbic, microalbumina, calciu, creatinina.

Număr anunț
DA25002474
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.860 RON
Valoare atribuită
1.860 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.860 RON

din 1.860 RON estimat