Atribuită Cumpărare directă

Efectuarea lucrarilor de verificare a instalatiei de paratrasnet sau verificarea prizelor de impamantare si eliberarea buletinelor PRAM Lucrarea se efectueaza pentru fiecare corp de cladire.

Număr anunț
DA24985870
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
Furnizor / câștigător
SENZA PAURA SRL (CUI 27519817)
Cod CPV
45312311-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,21 RON
Valoare atribuită
504,21 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,21 RON

din 504,21 RON estimat