Atribuită Cumpărare directă

Placa de baza GIGABYTE AORUS Z390 PRO WIFI 2 buc Procesor Intel Coffee Lake, Core i9 9900 3.1GHz box 1 buc Procesor Intel Coffee Lake, Core i7 9700K 3.6GHz box 1 buc Memorie HyperX Predator Black 32GB DDR4 3000MHz CL15 Dual Channel Kit, HX430C15PB3K2/32 1 kit Placa video GIGABYTE GV-N206SWF2-8GD GeForce RTX 2060 SUPER WINDFORCE 8G, 8GB GDDR6, 3xDP, HDMI GV-N206SWF2-8GD 1 buc Monitor LED DELL Gaming S2719DGF 27 inch 2K 1 ms Black-Silver FreeSync 144 Hz 1 buc SSD Samsung 860 EVO 1TB SATA-III 2.5 inch 2 buc SSD Samsung 970 EVO Plus 500GB PCI Express x4 M.2 2280 1buc Sursa Corsair HX Series, 80+ Platinum, 850W, CP-9020138-EU 1buc Cooler CPU Noctua NH-D15 2 buc

Număr anunț
DA25006568
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30211500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.039 RON
Valoare atribuită
14.039 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.039 RON

din 14.039 RON estimat