Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine chiria lunara pentru: 15 butelii SPG 2 butelii IG, plata se efectueaza lunar pentru perioada ianuarie-decembrie 2020.

Număr anunț
DA24974045
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
98300000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.930,28 RON
Valoare atribuită
8.930,28 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.930,28 RON

din 8.930,28 RON estimat