Atribuită Cumpărare directă

BATERIE DE FILTRARE PENTRU AER COMPRIMAT LA CALITATE MEDICINALA CU MONTAJ SI MATERIALE INCLUSE

Număr anunț
DA24976291
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
42514300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.891 RON
Valoare atribuită
5.891 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.891 RON

din 5.891 RON estimat