Atribuită Cumpărare directă

Se vor presta servicii de consultanta in vederea evaluarii ofertelor in cadrul procedurilor de achizitii publice. Serviciile prevad evaluarile documentelor de calificare si financiare.

Număr anunț
DA25002393
Autoritate contractantă
Comuna Stolniceni Prajescu Iasi (CUI 4541394)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI 15101798)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.000 RON
Valoare atribuită
26.000 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.000 RON

din 26.000 RON estimat