Atribuită Cumpărare directă

UMIDIFICATOR / BARBOTOR DE UNICĂ FOLOSINȚĂ PENTRU OXIGEN CU RACORD FILET 9/16 INCH SUPAPĂ DE SIGURANȚĂ 6 PSI ȘI FILTRU MICROPOROS - recipient gradat Min / Max, transparent; - material plastic foarte rezistent, fără latex; - dimensiunea prinderii în șuruburi fluxmetru: 9/16 inch; - capacitatea a recipientului: 400 ml. COMPATIBIL CONCENTRATOR OXIGEN PM-KN04

Număr anunț
DA25009711
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33157700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON

din 1.490 RON estimat