Atribuită Cumpărare directă

Fisa de consultatii UPU/CPU format A3 fata/verso (3foi/set). hartie 80g

Număr anunț
DA25006156
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
PRINTPAPER & DESIGN S.R.L. (CUI 30528912)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.782 RON
Valoare atribuită
1.782 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.782 RON

din 1.782 RON estimat