Atribuită Cumpărare directă

Calor Extra 1 - pentru incalzire Facturarea se face in lei/tona Densitate max 0.883 kg/l Vascozitate la 20C max 3.5 Putere calorica inferioara 9800 kcal/k. Produsele vor fi insotite de certificate garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate Se va incheia contract de furnizare produse.

Număr anunț
DA25013827
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.936,12 RON
Valoare atribuită
17.936,12 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.936,12 RON

din 17.936,12 RON estimat