Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: - xerox 3117 -5 buc - canon PCD 320-5buc - hp laser 1018-5 buc - Brother DCP-L 2500-5 buc - Brother HL 1222- 5buc - Brother HL 11 -3 buc - Canon MF 3220-2buc, - hartie xerox -10cut*5top-50 top

Număr anunț
DA25003549
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BÎLTENI (CUI 4666371)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.631 RON
Valoare atribuită
1.631 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.631 RON

din 1.631 RON estimat