Atribuită
Cumpărare directă
Toner CB435A/CB436A/CE285A - 20 buc Toner 51B00A0/51B2000 - 2 buc Toner 106R01159 - 2 buc Toner CB435A/CB436A/CE278A - 2 buc Toner TN2421 - 2 buc Toner CRG728/CRG726/CE278A --2 buc Toner MLT-D103L - 2 buc Cartus Canon CLI-551XL - 1 buc Cartus Canon PGI-550XLB - 1 buc
- Număr anunț
- DA24999668
- Autoritate contractantă
- COMUNA CETATE (CONSILIUL LOCAL CETATE) (CUI 4553470)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.