Atribuită Cumpărare directă

SUPORT HARTIE IGIENICA GEDIZ (605) 6BUC X15.5462 PROMO:SOLUTIE PARBRIZ IARNA -30C 5L PERFEKT 1BUC X13.3950

Număr anunț
DA25014301
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,67 RON
Valoare atribuită
106,67 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,67 RON

din 106,67 RON estimat