Atribuită Cumpărare directă

Carna vita,lactate,legume cong.,piept pui cong.

Număr anunț
DA24954970
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit CSIPIKE (CUI 16037804)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15210000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420,91 RON
Valoare atribuită
1.420,91 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420,91 RON

din 1.420,91 RON estimat