Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cantitate SFOARA BUMBAC 100G/GHEM P01485 100 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 80MM HERLITZ P05370 10 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT DACO DIVERSE CULORI DO001 150 TAVITA PVC PENTRU DOCUMENTE HERLITZ CLASIC P01408 3 POST-IT HOPAX 76x76mm, 100 COLI, NEON P01324 4 BANDA CORECTOARE NOKI TWINGO 33mm X 8M B661 12 SEPARATOR CARTON 10x24CM, 100B/SET, 180G/MP KANGARO 07070 4 POST-IT HOPAX, 20x50mm, 50 indecsi/culoare, 4 culori neon 21205 6 POST-IT EAGLE 15x50mm, 4x40 COLI, 4 CULORI P01333 5 MARKER CD/DVD 2 CAPETE DACO MK301 3 CREION CORECTOR MILAN 7ML 80102 1 DECAPSATOR MILAN 80186 4 CAPSE CUPRATE NOKI NR. 24/6, 1000 BUC/CUT 6453 12 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 28MM,P09929 15 PIX SCHNEIDER K15 K15 30 PLASTELINA 10 CULORI KOH-I-NOOR P02154 2 CREION MECANIC TIKKY ROTRING 0.7 P01147 1 MINA CREION MECANIC ROTRING 0.35/ 0.5/0.7/0.9 P01180 2 CAPSE OFFICE COVER NR. 10, 1000 BUC/CUT SL1002 2 TUS STAMPILA COLOP 25ML P01011 20 mai putin

Număr anunț
DA25016033
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910,63 RON
Valoare atribuită
910,63 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910,63 RON

din 910,63 RON estimat