Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL IZOPROPILIC PA ACETANILIDA,100 GRAME pentru sinteza MERCK MIN 98% ACETAT DE SODIU,TARTRAT DE SODIU PA 1KG anhidru TARTRAT DUBLU DE SODIU SI POTASIU PA 1000GRAME sa se prezinte certificat de calitate declaratie de conformitate termen valabilitate minim un an de la data livrarii produselor
- Număr anunț
- DA25017344
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara (CUI 4371117)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176,40 RON
- Valoare atribuită
- 176,40 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.