Atribuită
Cumpărare directă
pachet curatenie 5 EPACK MANUSI MENAJ MASURA M 5 IGIENOL MULT.MAR V.DEZ.750ML 5 ANA ALCOOL SANITAR 70% 500ML 2 ECONOMIC DETERGENT SUP.CER.5L 5 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE 1L 10 WIPE OUT SAP.L.GINGER500ML 2 DOMESTOS PROF.CITRUS DEZ. 5L 10 ALUFIX SACI MENAJ 35L 30BUC 2 CIF LICH.ABR.LEM.500ML 1 PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML+33% 1 ECONOMIC DET MANUAL ALOE VER5 4 EPACK SACI MEN.NEGR.120L 10BU
- Număr anunț
- DA24964604
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410,83 RON
- Valoare atribuită
- 410,83 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.