Atribuită Cumpărare directă

pulbere pentru solutie injectabila/perfuzabila

Număr anunț
DA24995594
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33651100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,16 RON
Valoare atribuită
269,16 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,16 RON

din 269,16 RON estimat