Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie publica (fixa si fax), respectiv servicii de telefonie mobila (voce si date) pentru Consiliul Judetean Satu Mare, Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Somes Satu Mare si Centrul Militar Judetean Satu Mare pentru perioada 01.02.2020-01.02.2021, conform caietului de sarcini atasat, sub forma de abonament lunar. Achizitorul isi rezerva dreptul de a efectua plati suplimentare conform centralizatorului de tarife aplicabile dupa consumarea beneficiilor incluse sau alte tarife ce pot fi aplicate, in eventualitatea in care vor exista depasiri sau alte costuri suplimentare in limita unui procent de 10% din valoarea contractului. In acest sens ofertantul are obligatia de a depune la registratura Cons. Jud. Satu Mare oferta sa care va contine obligatoriu si centralizatoarele de tarife mentionate mai sus.

Număr anunț
DA24953018
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.001,12 RON
Valoare atribuită
77.001,12 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.001,12 RON

din 77.001,12 RON estimat