Atribuită Cumpărare directă

Muschi File NUMAR DE REFERINTA: 24416 PRET DE CATALOG: 23,15 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kilogram COD SI DENUMIRE CPV: 15131700-2 Preparate pe baza de carne (Rev.2) DESCRIERE: Specialitati fierte - afumate. Pretul este promo.

Număr anunț
DA24930298
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,90 RON
Valoare atribuită
138,90 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,90 RON

din 138,90 RON estimat