Atribuită
Cumpărare directă
Anexa17-Reg.intrare-iesire st.civ.-cartonat 4 bucati ; Anexa32-Adev.inhumareA5/t1/100file 2 bucati ; Anexa39-Comunicare ment.stare civilaA5/t1/100file 4bucati ; Anexa77(1)-Comunic.de nastere pt.evid.pers. 1 bucata ; Anexa 52-Registru pentru certificate de ......eliberate -1 bucata
- Număr anunț
- DA24948829
- Autoritate contractantă
- Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279,85 RON
- Valoare atribuită
- 279,85 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.