Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CARTUSE ECHIPAMENTE PRINTARE Descriere articol Cantitate KONICA MINOLTA BIZHUB C308 CARTUS TONER BLACK TN-324K A8DA150 28K ORIGINAL 1 KONICA MINOLTA BIZHUB C308 CARTUS TONER CYAN TN-324C A8DA450 26K ORIGINAL 1 KONICA MINOLTA BIZHUB C308 CARTUS TONER MAGENTA TN-324M A8DA350 26K ORIGINAL 1 KONICA MINOLTA BIZHUB C308 CARTUS TONER YELLOW TN-324Y A8DA250 26K ORIGINAL 1
- Număr anunț
- DA24938528
- Autoritate contractantă
- TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
- Furnizor / câștigător
- TOKO SRL (CUI 6118600)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.115,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.115,74 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.