Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner HP CF410X (HP 410X) , 6500pag, compatibil HP LaserJet Pro M452 M477 M377 Cartus toner HP CF410X (HP 410X) High Yield Black LaserJet Toner Cartridge (6500pag) Cartus toner HP CF410X (HP 410X) High Yield Black LaserJet Toner Cartridge (6.5k) CF410X HP 410X High Yield Black LaserJet Toner Cartridge (6.5k) Cartus toner HP CF410X Cartus toner HP CF 410X Cartus toner HP CF-410X Cartus toner HP CF410 X Cartus toner HP CF 410 X Cartus toner HP CF-410 X Cartus toner HP 410X Cartus toner HP 410 X Cartus toner HP 410-X Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva ep74l BC72

Număr anunț
DA24937225
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,85 RON
Valoare atribuită
121,85 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,85 RON

din 121,85 RON estimat