Atribuită Cumpărare directă

Cartus cerneala Epson Black cap. mare T702140 T7021 XLCARTUS TONER COLOR BK ORIGINAL EPSON

Număr anunț
DA24944737
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,73 RON
Valoare atribuită
158,73 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,73 RON

din 158,73 RON estimat