Atribuită
Cumpărare directă
Electrod Supertit Fin, 2,5 x 350 mm - 4.5kg / cutie Electrozii Supertit Fin cu un continut ridicat de rutil si invelis gros avand un spectru larg de utilizare pentru constructii metalice din oteluri nealiate si slab aliate. Utilizare: pentru lucrari curente in ateliere precum si constructii metalice diverse, din oteluri carbon de tipul OL 37.1; OL 37.2; OL 44.2; OLT 35; OLC 10; OLC 15. Greutate aproximativa: 4,5 kg/cutie Dimensiuni: 2,5 x 350 mm
- Număr anunț
- DA24946915
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307,15 RON
- Valoare atribuită
- 307,15 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.