Atribuită Cumpărare directă

Cutie de incinerare deseuri uz medical, din carton, capacitate 20litri, cu sac din polietilena, cu pictograma pericol biologic

Număr anunț
DA24942095
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
PRIMEX MEDICAL SRL (CUI 12958261)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.778 RON
Valoare atribuită
2.778 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.778 RON

din 2.778 RON estimat