Atribuită
Cumpărare directă
RADIATOR ELECTRIC PNI-2900W-1 BUC,PRELUNGITOR CU PROTECTIE 3P 5M-1 BUC,SOLUTIE PARBRIZ-20GR 5L-1 BUC,SIFON EXT LAV 6/4/50/40+VENTIL-1 BUC,SPOT PATRAT CU LED 24W-1 BUC,BEC NORM E27 100W-30 BUC,QUARK PRELUNGITOR 5P 3M[3*1]-1 BUC,TUB FL 18W ELBI-25 BUC,STARTER S10 36W-15 BUC,MANUSI BLADE LATEX 9-5 PER; SONERIE FARA FIR 100ML LOHUIS-1 BUC,CONECTOR CAPAT 2.5MM-1 BUC,FIPAD 2*18W IP65-1 BUC,ADAPTOR 3CP DELTA-1 BUC,ROATA ROABA 4.00*8-1 BUC,FIPAD 2*18W IP65-1 BUC ;PRIZA PT CP CU CAPAQC IP55-1 BUC
- Număr anunț
- DA24951021
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 909,23 RON
- Valoare atribuită
- 909,23 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.